LOKATY

BOŚ BANK - LOKATA WIOSENNA

lokata-wiosennaLokata Wiosenna w BOŚ Banku pozwala ulokować oszczędności i cieszyć się wysokim oprocentowaniem.

Oferta skierowana jest do osób fizycznych. Wiosenne lokaty umożliwiają zdeponowanie środków pieniężnych w walucie polskiej. Promocja pozwala uzyskać odsetki z 3 miesięcznej lokaty bankowej. Jest to jedyny przedział czasowy na jaki mamy możliwość wpłacić posiadany kapitał. Oprocentowanie w stosunku rocznym wynosi 5,50% brutto. Jest to wysoki poziom zysków, który pozwala Lokacie Wiosennej wygrać w wieloma depozytami zakładanymi na podobny okres czasu.

Do tego niejednokrotnie promocje z najwyższym oprocentowaniem nie zapewniają pełnej funkcjonalności i na przykład pozwalają ulokować jedynie mocno ograniczoną kwotę pieniędzy. Z inwestycji możemy skorzystać bez konieczności posiadania znacznej kwoty pieniędzy. Wystarczy już 1000 zł, aby stać się posiadaczem depozytu. Zysk z lokaty podlega opodatkowaniu podatkiem od zysków kapitałowych potocznie określany podatkiem Belki. Warte odnotowania jest to, że z propozycji możemy skorzystać na wiele sposobów wybierają ten najbardziej odpowiadający dla nas. Dostęp możliwy jest przez system bankowości elektronicznej oraz we wszystkich oddziałach banku na terenie całego kraju. Lokata Wiosenna podlega ochronie świadczonej przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny do równowartości kwoty 100 tys. euro.

Promocja cechuje się bardzo przejrzystymi warunkami zakładanie oraz prowadzenia depozytu, a także posiada ponadprzeciętne oprocentowanie, które jest stałe przez cały okres obowiązywania umowy. Do tego dochodzi jeszcze bardzo niska wymagana kwota minimalna oraz brak limitu sumy maksymalnej.